logo

Beraber olduğu evli kadını öldüren astsubay intihar etti


Olay, Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’nin Kötekli mahallesinde meydana geldi. Kötekli’de bir apartmanın 1. katında Hafize Günakın’la yaşayan astsubay Volkan Erdem, dün sabah birliğine gitmedi. Erdem’e ailesi ve arkadaşları da telefonla ulaşamadı. Evin bulunduğu mahalle polis bölgesi olduğundan dolayı jandarma ve polis ekipleri birlikte giderek ev sahibindeki yedek anahtarla evi açtırdı. Ekipler içeri girdiğinde Erdem ve Günakın’ın cansız bedenleriyle karşılaştı. İlk belirlemelere göre Erdem, Günakın’ı önce göğsünden bıçakladı, ardından başından silahla vurarak öldürdü, aynı silahla da intihar etti.
KADIN EVLİ ÇIKTI
Edinilen bilgiye göre astsubay Volkan Erdem ve Hafize Günakın, 3 ay önce tanıştı ve 1 ay önce de aynı evde yaşamaya başladı. Erdem ve Günakın arasında son günlerde kıskançlık yüzünden olduğu öne sürülen tartışma yaşanmaya başladı. Bunun üzerine Günakın ayrılmak istedi. Ayrılmak istemeyen Erdem, Günakın’ı önce göğsünden bıçakları, sonra da başından silahla tek el ateş ederek öldürdü. Erdem aynı silahla intihar etti.
Hafize Günakı’ın eşinden ayrı yaşadığı, boşanma davasının ise devam ettiği öğrenldi.
Çiftin cesetleri, olay yeri savcısının incelemesinin ardınan Muğla Yerkesik Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Öte yandan komşuları, çifti tanımadıklarını, silah sesi de duymadıklarını söylediler.Hata Bildir
Bunu Paylaşabilirsiniz
Yorumlar

    İlk yorumu siz yapsanız nasıl olur :)