logo

Karaca, alt yapı çalışmalarını inceledi


Ovacık – Hisarönü hattında devam eden alt yapı çalışmalarını, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca yerinde inceledi. Karşılarında Karaca’yı gören bölge halkı, yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Fethiye Belediyesi’nin işbirliğinde 62 Milyon TL yatırım ile startı verilen Hisarönü-Ovacık Mevkii kanalizasyon hattı çalışmalarında yaklaşık 40 kilometrelik alanda çalışmaların tamamlandığı öğrenildi. Atık su alt yapısı için boru döşeme işleminin hızla sürdüğü hatta, Karaca bölge bölge incelemeler yaptı.

Fethiye Belediyesi ekipleri de çalışmalara destek verirken, özellikle birçok yolun açılımı konusunda önemli çalışmalar yapıldığı öğrenildi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da, bu çalışmaları yerinde incelemek için Ovacık Mahallesi’nde bir takım ziyaretlerde bulundu. Çalışan personellere ‘kolay gelsin’ diyerek, büyük alanda tek tek inceleme yapan Karaca, vatandaşlarla da sohbet etti.

Ovacık – Ölüdeniz bölgesinde yıllardan bu yana süren sorunun çözümünden dolayı Karaca’ya teşekkür eden bölge sakinleri, yapılan hizmetlerden memnuniyet duyduklarını da Karaca’ya ilettiler. Çalışmaların hızlı bir şekilde devam edeceğini söyleyen Karaca ise, “Gördüğümüz üzere çalışmalar çok hızlı ilerliyor. Yaklaşık 40 km’lik hat tamamlandı. Mayıs ayına kadar bu bölgedeki alt yapı çalışmasının bitirmek hedefimiz. Ben buradan Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Gürün ve ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

23.10.2020Hata Bildir
Bunu Paylaşabilirsiniz
Yorumlar

    İlk yorumu siz yapsanız nasıl olur :)