logo

Karaca, “İyi Parti ile ittifakı Fethiye’de de sıkı temeller ile gerçekleştireceğiz”


Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, beraberinde CHP Muğla eski Milletvekilleri Ömer Süha Aldan, Sami Gökmen, Cumhur Yaka, CHP’li Belediye Meclis üyeleriyle birlikte İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve yönetimini ziyaret etti.
Belediye Başkanı Alim Karaca, çiçeği ilçe başkanı Fatih Çoban’a takdim etti. İlçe Başkanı Çoban, erkek arkadaşı tarafından canice öldürülen Pınar Gültekin için, çiçeği partide bulunan bir kadına hediye etti. ‘Çok üzgünüz’ diyerek konuşmasına başlayan Çoban, nezaketlerinden dolayı Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve tüm ekibine teşekkür etti. Kendisinin bizlere olan ilgi alakası gerçekten çok değerli” dedi.

İyi Parti İlçe Kongresi’ne katıldığını söyleyen Karaca ise, “Kongrede Sayın Fatih Çoban ilçe başkanı seçildi. Bizlerde kendisine nezaket ziyareti gerçekleştiriyoruz. Tüm yönetimine başarılar diliyorum. CHP, Millet İttifakı’nın bir üyesi olarak İyi Parti’yle birlikte Türkiye genelinde gerçekleşen bu ittifakı, Fethiye’de de çok sıkı temellere oturtup, gerçekleştirmek istiyoruz. Güzel hizmete Fethiye’de imza atacağız. İyi Parti’den de gelen talepleri, Fethiye Belediye Başkanı olarak dinleyip, gerçekleştirmekten onur duyarız. Fatih’le zaten uzun yıllardır süren bir dostluğumuz var. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

22.07.2020Hata Bildir
Bunu Paylaşabilirsiniz
Yorumlar

    İlk yorumu siz yapsanız nasıl olur :)