logo

Karaca personeli ile bayramlaştı


Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca beraberinde İnsan Kaynakları Müdürü Mesut Doğan ile birlikte tüm belediye personelini ziyaret ederek, bayramlaştı
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca beraberinde İnsan Kaynakları Müdürü Mesut Doğan ile birlikte tüm belediye personelini ziyaret ederek, bayramlaştı. Karaca, personel ile bayramlaşma ziyaretlerine belediye atölyesinde başladı. Burada bulunan personel ile sohbet eden Karaca, daha sonra park ve bahçeler, fen işleri ve destek hizmetleri, zabıta ve çevre koruma, belediye ana bina ve kültür sosyal işler müdürlüğündeki personelleri ziyaret etti. Personellerin ilgiyle karşıladığı Karaca, hep birlikte Fethiye’de hizmet edeceklerini söyledi.

Karaca, “Bayram boyunca bende mesai yapacağım”
Bayram süreci boyunca kendisinin de Fethiye’de mesai yapacağını söyleyen Karaca, “Benim telefonum sizlerde var. Nöbetçi arkadaşlarımız herhangi bir sorunda beni arayabilirsiniz” dedi. Karaca konuşmasını şu şekilde sürdürdü, “Pandemi sürecinde belediye olarak çok ciddi çalışmalar yaptık. Bayramda lütfen dikkat edin gerçekten çok ciddi bir sorun bu! Bu süreçte sevdiklerini büyüklerinizi ziyaret ederken lütfen temas etmeyin. Belki annenizi babanızın elini öpebilirsiniz ama akabinde de elinizi mutlaka sabunla yıkayın kendinizi ve ailenizi riske atmayın. Sizler benim için çok değerlisiniz, yol arkadaşımsınız sizlerle beraber çalışıyoruz ve sizlerle beraber Fethiye’yi güzelleştiriyoruz. Bu emeklerinizden dolayı da sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte bütün sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram diliyorum. Bu vesileyle tüm Fethiyeli yurttaşlarımızı ve Fethiye’ye tatile gelen vatandaşlarımızın da bayramını kutluyorum”

31.07.2020Hata Bildir
Bunu Paylaşabilirsiniz
Yorumlar

    İlk yorumu siz yapsanız nasıl olur :)