logo

Likya etkinlikleri yazmanın incelikleri programıyla başladı


Fethiye Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen Fethiye Likya Etkinlikleri 2020 söyleşi programı ile başladı. 23 Ağustos’a kadar sürecek etkinlik kapsamında Fethiye Kitap Günleri organizasyonunun yanı sıra konferanslar, söyleşiler, imza günleri ve atölye çalışmalarının düzenleneceği ifade edildi.

Fethiye Likya Etkinlikleri 2020, tanınmış yazarlar Şükrü Erbaş ve Barış İnce’nin konuşmacı olarak katıldığı “Yazmanın İncelikleri” isimli söyleşi ile başladı. Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Açık Hava Gösteri alanında düzenlenen programa yoğun ilgi oldu. Söyleşi öncesinde Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Halime Ok, 7 Ağustos’ta başlayıp, 23 Ağustos’ta sona erecek Fethiye Likya Etkinlikleri 2020 hakkında detaylı olarak bilgiler aktardı.


Daha sonra yazarlar Şükrü Erbaş ve Barış İnce, “Yazmanın İncelikleri” isimli programda eserlerinin nasıl ortaya çıktığını anlattılar. Barış İnce, “Edebiyat Otobüsü isimli bir proje geliştirdik. Edebiyat Atölyesi bizim bir dergimiz. Burada edebiyatçıların halkla ve kitapseverlerle buluşmasını amaçladık” ifadelerini kullandı.

12.08.2020Hata Bildir
Bunu Paylaşabilirsiniz
Yorumlar

    İlk yorumu siz yapsanız nasıl olur :)